Blog

Vyberajte mobil aj podľa dostupného príslušenstva

31.07.2018
Výber mobilného telefónu závisí od mnohých faktorov. Najľahšie to majú nenároční používatelia, ktorým stačia základné funkcie, teda telefonovanie, SMS správy, občasné surfovanie po webe, či možno príležitostná fotografia. O čosi ťažší je výber mobilu pre technicky náročnejších zákazníkov, ktorí využívajú naplno jeho dostupné technológie.

Títo zákazníci si potrpia na kvalitný fotoaparát, zachytené zábery si radi pozrú na displeji vo vysokom rozlíšení, točia kvalitné 4K video, používajú množstvo aplikácií, sú často online na rôznych platformách, prípadne hrajú hry, kde využijú skutočne výkonný hardvér. Pri používaní samotného mobilu to ale nekončí, pretože si doprajú aj bohaté príslušenstvo.
CELÝ ČLÁNOK  

Šetríme životné prostredie kupovaním používaných mobilov

24.07.2018
Naša Zem je v stave, kedy privíta každý krok k šetreniu životného prostredia. Myslieť na ňu môžete dokonca aj v prípade, že kupujete alebo predávate použitý telefón. Ak stále funguje a potenciálnym záujemcom má čo ponúknuť, tak prečo by ste ho mali vyhadzovať? Dnes vám povieme, prečo je kupovanie používaných telefónov výhodné nie len kvôli cene, ale aj z enviromentálneho hľadiska.
CELÝ ČLÁNOK  

Na čo si dávať pozor pri kúpe používaného mobilu

17.07.2018
Najväčšou výhodou kúpy používaného mobilu je cena. Keď sa pozriete na aktuálne ponuky zistíte, že v bazáre môžete za svoj vyhliadnutý model ušetriť minimálne desiatky eur. V prípade, že kupujete mobil z druhej ruky, je naozaj ťažké ustriehnuť všetko, aby vás predajca neoklamal alebo aby ste kúpili telefón v naozaj dobrom stave. Dnes vám preto dáme niekoľko tipov, ako na kúpe používaného mobilu neprerobiť.
CELÝ ČLÁNOK  

Pripravte sa na zber jabĺčok v Mobilego.sk !

10.07.2018
Jeseň bude u nás horúca. Na svoje si prídu najmä jabĺčkoví fajnšmekri. A nejedná sa pritom len o nové modely v plnej cene.

Mobilego.sk ponúka na svojich stránkach nové aj prémiové použité Apple zariadenia, a to so zárukou spoľahlivosti a kvality. Obzvlášť ak kupujete používaný mobil, bude vás istotne zaujímať, akým spôsobom sa posudzuje jeho stav pri vykupovaní. Prezradíme vám, prečo sa teda nemusíte obávať kúpy použitého iPhone u nás?
CELÝ ČLÁNOK  

Prečo sa neoplatí šetriť na obale pre telefón

03.07.2018
Tento článok vzniká na základe skutočného príbehu, ktorého sme boli svedkami a ktorý patrí do kategórie podcenenia krehkosti smartfónov. Tento syndróm postihol jednu našu známu, keď ľahkomyseľne a zároveň sebavedome odmietla pri kúpe svojho nového Huawei P20 ho vybaviť aj novým ochranným sklom a obalom.
Zadný obal si zaobstarala o čosi neskôr, bolo to však bezpredmetné. Asi dva mesiace od kúpy si užívala nový telefón, kým nezistila, že kvôli sklenenému povrchu, ktorý výrobcovia čoraz častejšie používajú na zadnej strane, mobil z ruky padá veľmi rýchlo a dopadá na betón veľmi tvrdo. A presne ako pri padajúcom krajci chleba s maslom platí zákon, že telefón padá na zem práve displejom nadol. Výsledok si viete predstaviť.
CELÝ ČLÁNOK  

Kvalitné púzdro na mobil so značkou Caseflex

05.06.2018
Neodmysliteľné príslušenstvo, ktoré spĺňa estetickú a predovšetkým ochrannú funkciu. Puzdro patrí k mobilnému telefónu už odjakživa. Ako sa technika vyvíjala, začali sme vídavať prvé kožené puzdrá na opaskoch podnikateľov. Dnes sú telefóny také malé, že ich nosíme vo vrecku. Napriek tomu, puzdrá sú stále obľúbené a majú svoje opodstatnenie.
CELÝ ČLÁNOK  

Mobilego.sk je zárukou kvality a výhodnej ceny

11.03.2018
Prečo kupovať mobilné telefóny cez www.mobilego.sk

Pamätám sa na svoj prvý mobilný telefón, ktorý som si kúpila. Bolo to pred viac ako dvomi desaťročiami. V čase, keď už aj na Slovensko prichádzali prvé mobilné telefóny, bola ponuka mobilných telefónov obmedzená. V dnešnej dobe už však nie je problém získať akýkoľvek telefón. Stačí si len vybrať zo širokej ponuky a k Vášmu mobilnému telefónu si môžete kúpiť aj príslušenstvo.
CELÝ ČLÁNOK  

Kristall je jedinečný

15.02.2018
Tekuté sklo značky Kristall na ochranu obrazovky mobilného telefónu. Jedinečnosť tohto produktu dosahujú nanočastice oxidu titaničitého, ktoré po aplikácii zmenia vlastnosti skleneného displeja a zvýšia jeho tvrdosť až na 9H.

Znie to neuveriteľne, ale je to skutočne tak. Ťažko prejavujeme dôveru v niečo, čo v podstate ani nevidíme. Keď mi bola ponúknutá možnosť vyskúšať kristall, bola som nedôverčivá voči neviditeľnej veci. Keďže rada skúšam nové veci, nechala som sa prehovoriť.
CELÝ ČLÁNOK  

Apple začne vyrábať iPhone SE 2: Predpokladá sa začatie predaja v už máji

12.02.2018
Práce na dlhšie špekulovanom nástupcovi populárneho mini iPhonu boli opäť potvrdené. Vynovená generácia 4-palcového modelu s ľudovou cenovkou by mala prísť na pulty obchodov už o pár mesiacov.
CELÝ ČLÁNOK