Blog

Kvalitné púzdro na mobil so značkou Caseflex

05.06.2018
Neodmysliteľné príslušenstvo, ktoré spĺňa estetickú a predovšetkým ochrannú funkciu. Puzdro patrí k mobilnému telefónu už odjakživa. Ako sa technika vyvíjala, začali sme vídavať prvé kožené puzdrá na opaskoch podnikateľov. Dnes sú telefóny také malé, že ich nosíme vo vrecku. Napriek tomu, puzdrá sú stále obľúbené a majú svoje opodstatnenie.
CELÝ ČLÁNOK  

Mobilego.sk je zárukou kvality a výhodnej ceny

11.03.2018
Prečo kupovať mobilné telefóny cez www.mobilego.sk

Pamätám sa na svoj prvý mobilný telefón, ktorý som si kúpila. Bolo to pred viac ako dvomi desaťročiami. V čase, keď už aj na Slovensko prichádzali prvé mobilné telefóny, bola ponuka mobilných telefónov obmedzená. V dnešnej dobe už však nie je problém získať akýkoľvek telefón. Stačí si len vybrať zo širokej ponuky a k Vášmu mobilnému telefónu si môžete kúpiť aj príslušenstvo.
CELÝ ČLÁNOK  

Kristall je jedinečný

15.02.2018
Tekuté sklo značky Kristall na ochranu obrazovky mobilného telefónu. Jedinečnosť tohto produktu dosahujú nanočastice oxidu titaničitého, ktoré po aplikácii zmenia vlastnosti skleneného displeja a zvýšia jeho tvrdosť až na 9H.
CELÝ ČLÁNOK  

Apple začne vyrábať iPhone SE 2: Predpokladá sa začatie predaja v už máji

12.02.2018
Práce na dlhšie špekulovanom nástupcovi populárneho mini iPhonu boli opäť potvrdené. Vynovená generácia 4-palcového modelu s ľudovou cenovkou by mala prísť na pulty obchodov už o pár mesiacov.
CELÝ ČLÁNOK