Apple iPhone 2019 - Všetko čo zatial vieme

Nedávno sme dostali modely iPhone XS, iPhone XS Max, a iPhone XR, ale už sa šíria nové informácie a detaily o tom aký bude nový model, ktorý by mal prísť na trh koncom roka 2019.

Bude to iPhone XI alebo iPhone 11, naozaj nevieme. Je ešte veľmi skoro, ale už prišli nejaké nové informácie čo môžu naznačit čo nás čaká na jesennom predstavení nových modelov.

Nový iPhone 11 render obrázky z @OnLeaks boli zverejnené na niektorých webových stránkach s názvom Cashkaro, a pravdepodobne majú veľmi dobrú predstavu o tom čo môžeme očakávať. Štvorcové pole zadnej kamery s trojitou šošovkou, pretože to je zatiaľ najväčšia zmena v porovnaní s predchádzajúcimi renderovanými fotografiami.

iPhone 2019 OnLeaks
iPhone 2019 OnLeaks


Naše predpoklady hovoria o tom, že malo by to byť v septembri vzhladom tomu že to býva tak každým rokom od Apple.

iPhone 2019
iPhone 2019

Koľko bude stáť iPhone 2019 ?
Vieme, že Apple predal v roku 2018 obrovské množstvo iPhonov, avšak tiež vzhladom na ich prognózy a očakávania slabších výsledkov mierne zareagovali pri úprave nových cien iPhonov.

Jednoducho povedané, Apple stále bude predávať milióny telefónov, ale zákazníci nebudú spokojní s neustálym nárastom cien iPhonov, preto vyšiel na trh s modelom iPhone XR.

Znamená to, že iPhone 2019 môže mať nizšiu cenu? Neni to nutné. Avšak v tomto roku sa môžeme prekvapiť, že aká bude cenotvorba nových modelov.