Mobilego.sk je zárukou kvality a výhodnej ceny

Prečo kupovať mobilné telefóny cez www.mobilego.sk


Pamätám sa na svoj prvý mobilný telefón, ktorý som si kúpila. Bolo to pred viac ako dvomi desaťročiami. V čase, keď už aj na Slovensko prichádzali prvé mobilné telefóny, bola ponuka mobilných telefónov obmedzená. V dnešnej dobe už však nie je problém získať akýkoľvek telefón. Stačí si len vybrať zo širokej ponuky a k Vášmu mobilnému telefónu si môžete kúpiť aj príslušenstvo.

Mobilego
Mobilego


Ako si vybrať ten správny obchod


Každý zákazník je osobitý. Je niekoľko preferencií, na základe ktorých nakupujeme. Ja osobne prikladám dôležitosť prehľadnosti webovej stránky. Väčšina z nás nakupuje cez mobilný telefón. V súčasnej dobe je už priam nevyhnutnosťou, aby webová stránka bola responzívna (obsah je prispôsobený Vášmu mobilnému zariadeniu). Ďalšími významnými parametrami v meraní kvality obchodu patria určite:

• komunikácia,
• vybavovanie požiadaviek zákazníka,
• kvalita a cena produktu,
• rýchlosť dodania zásielky.

Spokojnosť zákazníka je našim poslaním


Jeden z cieľov mobilego.sk je okrem predaja mobilných telefónov a príslušenstva, poskytovať kvalitný záručný aj pozáručný servis. Reklamácie mobilných zariadení sú vybavované k najvyššej spokojnosti zákazníka. To znamená, že každá reklamácia sa riadi podľa prislúchajúceho zákona.
Ďalšia prednosť spočíva v aktívnej komunikácii so zákazníkmi, či už formou mailov, telefonicky alebo prostredníctvom chatu na stránke mobilego.sk. A neposlednom rade ide o rýchlosť dodania zásielky do 24 hodín.

Naše použité mobily - záruka kvality a výhodnej ceny v jednom telefóne


Na stránke www.mobilego.sk nájdete nové mobilné telefóny, ale aj tzv. repasované alebo používané pochádzajúce z distribúcie EÚ. Ide o telefóny, ktoré stratili status nový, pretože môže ísť o výstavné kusy, telefóny používané 1-3 mesiace, vrátené z odstúpenia atď. Na základe ich použitia sa kategorizujú do jednotlivých tried. Ide o triedy A+, A, B, C. Popis tried je podrobne charakterizovaný na webovej stránke.
Keďže je v záujme spoločnosti neustále zvyšovať kvalitu služieb predávaných produktov, sú ceny telefónov stanovené tak, aby si ich mohol dovoliť kúpiť každý vzhľadom na prislúchajúcu kategóriu mobilných telefónov. Vaše očakávania a komfort z využívania mobilných telefónov môžu uspokojiť aj zariadenia používané. Tým, že využijete kúpu používaného mobilného telefónu prispievate aj k ochrane životného prostredia a získate zároveň lacný mobil za veľmi výhodnú cenu. Cena, ktorú zaplatíte je v podstate nižšia ako za nový mobilný telefón. Použitý tovar Vás tak finančne nezaťaží a dostanete k tomu aj 12 mesačnú záruku. Jednoducho povedané 2v1. Bežne si ľudia kupujú používané autá, nábytok, oblečenie, tak prečo nevyužiť aj túto možnosť nákupu a získať tak konečne mobilný telefón, o ktorom ste doteraz len snívali.

Využite výhody nákupu u nás
Lacné nové Appe iPhony
Samsung výkonné a lacné mobily
Huawei mobily za nízku akciovú cenu
Príslušenstvo ku telefónom - batérie, ochranné sklo, bluetooth reproduktory a ďalšie

Čakajú na Vás za akciové nízke ceny Premium použité mobilné telefóny so zárukou 12 mesiacov Bazár mobilov, mobil online
K telefónom odporúčame dokúpiť kvalitné púzdra a obaly značky CaseFlex, YouSave a ďalšie