Najlepšie hry na mobil 2019 – tieto musíte vyskúšať!

Máte nový mobil a rozmýšľate, ktoré hry zadarmo vám najlepšie pomôžu zabiť voľný čas? Trochu sme pohľadali a vybrali sme najlepšie hry na mobil zadarmo v roku 2019, ktoré sa oplatí vyskúšať na vlastnej koži.

To, akým závratným tempom sa hry na mobil vyvíjajú v posledných rokoch, je doslova neuveriteľné. Len nedávno boli vrcholom hier na mobil kadejaké hopsajúce guličky a iné primitívne hry a dnes vás už vo voľnom čase zabavia prepracované pretekárske hry s grafikou a vypracovaním hodným profesionálneho simulátora. A čo je ešte lepšie je skutočnosť, že vo väčšine prípadov sa jedná o hry zadarmo. Poteší aj veľmi široký výber, či už máte radi strieľačky, automobilové preteky, simulátory, športové hry alebo ďalšie iné kategórie hier, tvorcovia hier na mobily majú pre všetkých riešenie. Dokonca niekoľko. Ktoré hry na mobil 2019 sa z toho veľkého množstva oplatí vybrať?

Beach Buggy Racing 2


Hra, v ktorej si sadnete za volant buginy a pretekáte s ostatnými hráčmi na rôznych náročných dráhach, musíte hľadať skratky a vyhýbať sa nebezpečenstvám. Z veľkej miery sa ponáša na hru Mario Kart, ktorú sme všetci ako deti milovali. Množstvo rôznych levelov a náročné dráhy sa postarajú o to, že táto hra na mobil zadarmo vás len tak skoro neomrzí!
Beach Buggy Racing 2
Beach Buggy Racing 2


Real Racing 3


Pri autách ešte chvíľu zostaneme, z imaginárnych svetov bugín sa však presunieme do reálneho života – ako totiž už názov tejto pretekárskej hry napovedá, Real Racing 3 je jeden z najrealistickejších pretekárskych simulátorov na mobil a úrovňou vypracovania prekonáva mnohé pretekárske simulátory na počítač. Je to niečo ako Forza do telefónu. Za volant si v nej môžete sadnúť do takmer všetkých značiek áut svet a rôznych modelov, v rozsiahlych nastaveniach si ovládanie áut nastavíte podľa svojich preferencií a už si len užívate nekonečné množstvo rôznych pretekov a misií. A to najlepšie? Je úplne zadarmo!
Real Racing 3
Real Racing 3


FIFA Football


Ďalší simulátor, ktorý svojím vypracovaním hravo prekračuje simulátory na počítač alebo Xbox. FIFA je stará známa futbalová hra, v ktorej si môžete vybrať z nekonečného množstva tímov, vyhrávať zápasy a stať sa skutočným majstrom. Fyzika pohybu hráčov a lopty je už tradične vyšperkovaná do posledných detailov.
FIFA Football
FIFA Football


Modern Combat 5


Už z názvu pravdepodobne dokážete vyčítať, že Modern Combat 5 je poriadne prepracovanou strieľačkou, ktorá poteší aj náročných hráčov. Dokonalá grafika, veľký výber zbraní a dobrodružné misie sú presne to, čo pravá strieľačka musí mať a Modern Combat 5 to všetko do bodky spĺňa. Nečudo, že patrí medzi najlepšie hry na mobil 2019.
Modern Combat 5
Modern Combat 5


Bomber Friends!


Na prvý pohľad mimoriadne jednoduchá hra, ktorá je však veľmi dobre spracovaná a ponúka nekonečné porcie zábavy. Úlohou hráča je v labyrinte bombami rozbíjať steny, dotlačiť protivníkov do kúta a bombou ich zničiť. Azda najväčšou výhodou je však prepracovaný online multiplayer, vďaka ktorému si hru môžete zahrať spolu s kamarátmi. O zábavu na poriadne dlhý čas budete mať postarané!
Bomber Friends
Bomber Friends


Dr. Parking 4


Veľkým oblúkom sa dostávame opäť k autám, tentokrát však k parkovacej hre, ktorá je snáď najlepšou parkovacou hrou na mobil. Sadnete si v nej totiž do jedného z áut rôznych rozmerov tak, že si vidíte na prednú kapotu, v hornej časti obrazovky sú zobrazené spätné zrkadlá a vašou úlohou je prejsť jednotlivé parkovacie misie, ktoré sú čoraz ťažšie. Nastaviť si síce viete aj vonkajší pohľad, no pohľad na prednú kapotu je rozhodne najlepší. Orientovať sa musíte len podľa spätných zrkadiel a fyzika auta je prepracovaná k dokonalosti. Túto hru odporúčame nielen milovníkom „parkovačiek“, ale aj reálnym vodičom, ktorí si chcú zdokonaliť svoje parkovacie schopnosti.
Dr. Parking 4
Dr. Parking 4


Veríme, že aj vy ste v našom zozname našli nejakú hru na mobil, ktorá vás zaujala. Tak otvorte si na svojom smartfóne obchod s hrami a stiahnite si ju. Zábava sa môže začať!