Pripravte sa na zber jabĺčok v Mobilego.sk !

Jeseň bude u nás horúca. Na svoje si prídu najmä jabĺčkoví fajnšmekri. A nejedná sa pritom len o nové modely v plnej cene.

Mobilego.sk ponúka na svojich stránkach nové aj premiové použité Apple zariadenia, a to so zárukou spoľahlivosti a kvality. Obzvlášť ak kupujete používaný mobil, bude vás istotne zaujímať, akým spôsobom sa posudzuje jeho stav pri vykupovaní. Prezradíme vám, prečo sa teda nemusíte obávať kúpy použitého iPhone u nás?
Zber jabĺčok s Mobilego.sk
Zber jabĺčok s Mobilego.sk


Vykupujeme len od overených partnerov


Naše zariadenia nepochádzajú priamo od koncových zákazníkov na Slovensku. Získavame ich od európskych distribútorov, ktorí ich nakupujú od operátorov, alebo priamo od Apple partnerov. Tu na prvom stupni je už priamo v tomto oficiálnom kanáli zabezpečovaná prvotná kontrola zariadenia a triedenie podľa stupňa opotrebovania. Všetky zariadenia sú odblokované a nemôže sa v žiadnom prípade stať, že sa vám do rúk dostane iPhone, ktorý bol pôvodnému majiteľovi odcudzený.

Vykupujeme len od overených partnerov
Vykupujeme len od overených partnerov


Prísne hodnotiace kritériá


Po odkúpení už kontrolovaných mobilov nasleduje druhý stupeň kontroly a to priamo u nás, v našom technickom stredisku. Použité mobily kontrolujeme v prvom kole vizuálne, v druhom kole prechádzajú viac ako 20 bodovým testom. Používajú sa manuálne, ako aj automatické diagnostické systémy, v ktorých sa zhodnocuje hardvérové vybavenie od LCD displeja, výdrže batérie, cez jednotlivé fyzické tlačidlá, až po objektívy fotoaparátu. V rámci kontroly sa testuje samozrejme aj softvér. Podrobnejšie informácie sa môžete dočítať na našej stránke v sekcii Kategórie telefónov, kde popisujeme jednotlivé triedy. Na každú kategóriu "použitých" telefónov u nás platí 12 mesačná záruka.

Prísne hodnotiace kritériá
Prísne hodnotiace kritériá

Oproti kupovaniu použitého jabĺčka z druhej ruky od jednotlivcov je tu teda viditeľne viac výhod: hlavne spomínaná záruka, ktorú vám jednotlivec väčšinou nedá. Ďalej je to fakt, že telefóny už prešli testovaním u dodávateľa a väčšinou ide o zariadenia, ktoré sú plne funkčné a takmer ako nové, pretože dôvodom na ich výmenu nebola konkrétna závada.

Samozrejmosťou je kompletné originálne príslušenstvo vrátane nabíjačky, kábla a slúchadiel v pôvodnom balení.