Kristall je jedinečný

Kristall tekute sklo
Kristall tekute sklo
Tekuté sklo značky Kristall na ochranu obrazovky mobilného telefónu. Jedinečnosť tohto produktu dosahujú nanočastice oxidu titaničitého, ktoré po aplikácii zmenia vlastnosti skleneného displeja a zvýšia jeho tvrdosť až na 9H.

Má niekoľko špecifických vlastností narozdiel od klasického tvrdeného ochranného skla:

• je neviditeľný
• odolný proti poškriabaniu
• organický
• antibakteriálny
• má lepšiu ostrosť
• ochráni Váš telefón bez bublínZnie to neuveriteľne, ale je to skutočne tak


Ťažko prejavujeme dôveru v niečo, čo v podstate ani nevidíme. Keď mi bola ponúknutá možnosť vyskúšať kristall, bola som nedôverčivá voči neviditeľnej veci. Keďže rada skúšam nové veci, nechala som sa prehovoriť. Kristall mi aplikovali na môj telefón. A potom prišla skúška ohňom alebo skôr povedané kladivom. Po odbornom nanesení tohto zázraku môj telefón prežil aj skúšku nožíkom.
Kristall tekute sklo
Kristall tekute sklo

Aplikácia skla je jednoduchá a rýchla. Nanesiete na displej (kľudne môžete tekutinu roztrieť aj na zadný fotoaparát), necháte 1 minútu pôsobiť a potom vyleštíte. Už nemusíte chodiť po niekoľkých obchodoch a hľadať sklo na Váš typ telefónu. Kristall je univerzálny pre každý typ telefónu a nezanechá Vám žiadne neestetické bubliny. Jeho životnosť uvádzajú výrobcovia 1 rok. Okrem využitia na mobilný telefón je vhodný ho aplikovať aj na tablet či notebook.

Citlivost na dotyk z peria
Citlivost na dotyk z peria

Všeštranné riešenie


Kristall je tak všestranný, že ho môžete využiť aj na Vaše auto ako ochrana pred neželanými vonkajšími vplyvmi ako sú napríklad kamienky, ktoré Vám na cestách narazia na sklo a spôsobia v niektorých prípadoch nemalé škody. Už nebudete potrebovať pravidelné čistenie predného skla, pretože neviditeľné povlaky vytvoria samočistiaci sklenný efekt. Výrobca garantuje ochranu až do 1 roka. Taktiež dosiahnete zlepšenie viditeľnosti pri daždi a odolnosť voči UV žiareniu.

Na záver Vám môžem povedať len toľko, že to treba vyskúšať. Všetky testy a recenzie od zákazníkov sú pozitívne. A tí, čo mali tú možnosť aplikovať na svoje zariadenie Kristall, už sa nikdy nevrátili k predošlej ochrane ich mobilných zariadení.