ZĽAVA 15%
Tekuté sklo Kristall na ochranu displeja mobilu KR-SMA-012

Tekuté sklo Kristall na ochranu displeja mobilu

Výrobca: Kristall, Kód: KR-SMA-012
Tekuté sklo na mobil - chráni displej pred škrabancami. Neviditeľná ochrana telefónu, žiadne bubliny. Ostré farby a antibakteriálna ochrana. Jednoduchá aplikácia.
Bežná cena: 19,90 € 16,90 €
Dostupnosť: Skladom 3+ ks Objednajte dnes do 14:00 (pracovný deň), doručíme Vám nasledujúci pracovný deň.

Tekuté sklo Kristall na ochranu displeja mobilu

Tekuté sklo značky Kristall na ochranu obrazovky mobilného telefónu. Jedinečnosť tohto produktu dosahujú nanočastice oxidu titaničitého, ktoré po aplikácii zmenia vlastnosti skleneného displeja a zvýšia jeho tvrdosť až na 9H.Má niekoľko špecifických vlastností narozdiel od klasického tvrdeného ochranného skla:

• je neviditeľný
• odolný proti poškriabaniu
• organický
• antibakteriálny
• má lepšiu ostrosť
• ochráni Váš telefón bez bublín

Znie to neuveriteľne, ale je to skutočne tak. Ťažko prejavujeme dôveru v niečo, čo v podstate ani nevidíme. Keď mi bola ponúknutá možnosť vyskúšať kristall, bola som nedôverčivá voči neviditeľnej veci. Keďže rada skúšam nové veci, nechala som sa prehovoriť. Kristall mi aplikovali na môj telefón. A potom prišla skúška ohňom alebo skôr povedané kladivom. Po odbornom nanesení tohto zázraku môj telefón prežil aj skúšku nožíkom.

Aplikácia skla je jednoduchá a rýchla. Nanesiete na displej (kľudne môžete tekutinu roztrieť aj na zadný fotoaparát), necháte 1 minútu pôsobiť a potom vyleštíte. Už nemusíte chodiť po niekoľkých obchodoch a hľadať sklo na Váš typ telefónu. Kristall je univerzálny pre každý typ telefónu a nezanechá Vám žiadne neestetické bubliny. Jeho životnosť uvádzajú výrobcovia 1 rok. Okrem využitia na mobilný telefón je vhodný ho aplikovať aj na tablet či notebook.

Kristall je tak všestranný, že ho môžete využiť aj na Vaše auto ako ochrana pred neželanými vonkajšími vplyvmi ako sú napríklad kamienky, ktoré Vám na cestách narazia na sklo a spôsobia v niektorých prípadoch nemalé škody. Už nebudete potrebovať pravidelné čistenie predného skla, pretože neviditeľné povlaky vytvoria samočistiaci sklenný efekt. Výrobca garantuje ochranu až do 1 roka. Taktiež dosiahnete zlepšenie viditeľnosti pri daždi a odolnosť voči UV žiareniu.Na trhu prichádzajú stále nové zariadenia, mobilné telefóny, tablety a nie vždy je možné nájst na každý typ produktu vhodné ochranné sklo. Ďalšou obrovskou výhodou tekutého skla Kristall je práve možnosť aplikovania na všetky zariadení s displejom. Pri aplikovaní ochranného skla často sa stáva, že po pár týždňoch sklo sa začne odliepať na bokoch mobilného telefónu a nedrží svoju ochrannú a estetickú funkciu. Tento problém v prípade Kristall vďaka neviditeľnej nanovrstve nepripadá do úvahy a vďaka vývojárom z Malayzie táto technológia zabezpečí nejmodernešie riešenie ochrany telefónu.

Na záver Vám môžem povedať len toľko, že to treba vyskúšať. Všetky testy a recenzie od zákazníkov sú pozitívne. A tí, čo mali tú možnosť aplikovať na svoje zariadenie Kristall, už sa nikdy nevrátili k predošlej ochrane ich mobilných zariadení.

Uvedené informácie sú prevzaté od výrobcu. Výrobca bez predchádzajúceho upozornenie môže meniť parametre produktov, preto nezodpovedáme za rozdiely a zmeny v popise. Uvedené obrázky sú ilustračné.
  • Zatiaľ nekomentované...
Ďakujeme Vám za Váš príspevok.

V prípade otázky na ňu budeme čo najskôr reagovať.
Tím Mobilego.sk
Podobné produkty
MG 9H ochranné sklo univerzálne 5,5 palca
SKLADOM
MG58677
3,90 €