Bezdrôtové slúchadlá

Užívajte si maximálnu zvukovú “wireless”, teda bezdrôtovú slobodu a komfort bez rozčuľovania sa s pomotanými káblami. Bezdrôtové slúchadlá sú horúci trend nielen pre športovcov, ale pre všetkých milovníkov hudby, ktorí sú stále v pohybe a nemajú radi akékoľvek prekážky a obmedzenia.
Bazdrôtové slúchadlá sú kompatibilné s akýmkoľvek zariadením s technológiou Bluetooth – fungujú so smartfónmi, tabletmi, PC, atď. Môžete si vybrať z dvoch typov – bezdrôtové slúchadlá do ucha (štupľové) alebo bezdrôtové slúchadlá s mäkkými náušníkmi.

Oba typy majú vstavaný mikrofón pre handsfree hovory v režime bluetooth a tlačidlá na rýchle a pohodlné ovládanie skladieb či hlasitosti. Sú ideálne na handsfree telefonovanie, počúvanie hudby, správ, Youtube videí a omnoho viac.

Bezdrôtové slúchadlá ponúkajú skvelý a stabilný výkon vďaka zabudovanej batérii. Hudbu môžete počúvať nepretžite niekoľko hodín a potom ich dáte jednoducho nabiť do malej nabíjacej stanice. Užívajte si život naplno bez zviazania otravnými káblami a nechajte sa unášať skvelým zvukom.