Spigen Wallet S knižkové púzdro pre iPhone 11 Pro, čierne

Výrobca: Spigen, Kód: SPI10927
21,90 €
Dostupnosť: Skladom 2ks Objednajte dnes do 14:00 (pracovný deň), doručíme Vám nasledujúci pracovný deň.
PN: Otáznik 077CS27247  

Spigen Wallet S knižkové púzdro pre iPhone 11 Pro, čierne

Ochráňte váš iPhone 11 Pro pred poškodením pomocou ochranného púzdra Spigen Wallet S. Púzdro kompletne ochráni váš telefón zo všetkých strán. Vo vnútri nájdete praktické vrecká, ktoré slúžia na úschovu dokladov, kreditných kariet alebo peňazí, takže púzdro môžete využívať aj ako peňaženku. Materiál krytu je vyrobený z jemnej, umelej leštenej kože, ktorá je príjemná na dotyk. Originálne spracovanie s použitím prémiovej kože sa stáva skvelým elegantným doplnkom telefónu.

Vysoko kvalitná eko-koža


Elegantné puzdro značky Spigen zo série Wallet S je vyrobené z vysoko kvalitnej ekologickej kože so vstavaným polykarbonátovým zadným krytom, ktorý plne chráni telefón.

Ochrana celého zariadenia


Peňaženkové púzdro obsahuje magnetickým uzáver, ktorý zabezpečuje ochranu celého zariadenia pred drobnými nárazmi a poškriabaním. Vo vnútri je integrovaná HardCase, ktorá sa ideálne hodí do vášho smartfónu. Výrez na mieste reproduktora vám umožňuje uskutočniť hovor aj keď je puzdro zatvorené.

Jednoduchý prístup k tlačítkam


Extrémne ľahké puzdro výrazne nezvyšuje hrúbku Vášho smartfónu. Má výrez pre kameru, porty a tlačidlá, čím zaisťuje plný prístup ku všetkým rozhraniam. Elegantná ekologická koža je príjemná na dotyk a dodáva vášmu zariadeniu jedinečný štýl.

Funkcia Stand


Funkcia Stand umožňuje pohodlné používanie smartfónu v horizontálnej polohe, ako stojan.

Funkcia penaženky


Vďaka vnútorným vreckám môžete mať vždy so sebou, napr. bankomatovú kartu, občiansky preukaz, vodičský preukaz alebo bankovky.

Mohli by Vás ešte zaujímať Ochranné sklá, držiaky na telefón

Uvedené informácie sú prevzaté od výrobcu. Výrobca bez predchádzajúceho upozornenie môže meniť parametre produktov, preto nezodpovedáme za rozdiely a zmeny v popise. Uvedené obrázky sú ilustračné.
  • Zatiaľ nekomentované...
Ďakujeme Vám za Váš príspevok.

V prípade otázky na ňu budeme čo najskôr reagovať.
Tím Mobilego.sk