Spigen A600 vodeodolné univerzálne púzdro, čierne

Výrobca: Spigen, Kód: SPI90679
Kryt na mobil –Vodeodolné púzdro na mobil s ktorým môžete robiť zábery aj pod vodou. Do púzdra sa môžu vložiť aj doklady poprípade peniaze, kreditné karty ktoré buduú v tomto púzdre úplne v bezpečí.
11,90 €
Dostupnosť: Skladom 2ks Objednajte dnes do 14:00 (pracovný deň), doručíme Vám nasledujúci pracovný deň.

Spigen A600 vodeodolné univerzálne púzdro, čierne

Vodeodolné púzdro Spigen A600. Certifikát IPX8 zaisťuje vodotesnosť až 25 metrov pod vodou. Odolný voči prachu, nečistotám a poskytuje plnú ochranu pre váš smartfón, kreditné karty, hotovosť alebo dokumenty.

Plná ochrana


Špeciálny bezpečnostný zámok poskytuje ochranu pred náhodným otvorením.

Prístup na obrazovku


Púzdro umožňuje rýchly a jednoduchý prístup k dotykovej obrazovke. Takže môžete fotografovať a nahrávať filmy pod vodou.


Letné dobrodružstvá sa môžu začať a váš telefón bude pri tom s vami – pekne v suchu a v bezpečí! Nafoťte si šantenie pri vode, alebo adrenalínové zážitky v horách bez toho, aby ste sa museli báť, že to ublíži vášmu mobilu.
Praktické vodeodolné univerzálne puzdro Spigen A600 je vhodné pre všetky smartfóny s uhlopriečkou do 6“. Určite oceníte kvalitný uzamykací systém, ktorý spoľahlivo ochráni váš telefón pred kvapkami vody až do hĺbky 25 metrov.
Kryt je vyrobený z materiálu, ktorý umožňuje ovládať telefón aj bez toho, aby by ste ho museli vyťahovať z obalu.
Súčasťou je aj odpojiteľné a nastaviteľné pútko na krk.
Plávajte, potápajte sa, užívajte si zábavu a pri tom veselo foťte. Vodeodolný obal na mobil využijete aj na odloženie mincí, bankoviek či dokladov.
Trávite veľa času vo vode a chcete mať váš telefón v bezpečí? Toto vám umožní vodoodolné puzdro Spigen A600, do ktorého sa zmestia smartfóny alebo iné zariadenia s uhlopriečkou do 6". Púzdro disponuje veľmi kvalitným uzamykacím systémom s certifikátom IPX8, vďaka ktorému púzdro neprepustí ani jednu kvapku vody a to až do hĺbky 25 metrov. Na hornej strane sa nachádza oddeliteľné pútko na krk, ktoré si môžete nastaviť podľa vašej potreby. Ochranné púzdro sa môže využiť nielen pri plávaní a potápaní sa, ale aj pri fotografovaní či uschovaní dôležitých cenností.

Mohli by Vás ešte zaujímať Ochranné sklá, držiaky na telefón

Uvedené informácie sú prevzaté od výrobcu. Výrobca bez predchádzajúceho upozornenie môže meniť parametre produktov, preto nezodpovedáme za rozdiely a zmeny v popise. Uvedené obrázky sú ilustračné.
  • Zatiaľ nekomentované...
Ďakujeme Vám za Váš príspevok.

V prípade otázky na ňu budeme čo najskôr reagovať.
Tím Mobilego.sk
Podobné produkty
Baseus Safe Airbag vodotesné púzdro IPX8 6.5", ružové
SKLADOM
BAS91027
12,90 €
Baseus Safe Airbag vodotesné púzdro IPX8 6.5", žlté
SKLADOM
BAS91034
12,90 €
MG univerzálne vodotesné púzdro na mobil 8", čierne
SKLADOM
HUR49781
8,90 €