Spigen A600 vodeodolné univerzálne púzdro, biele SPI09809

Spigen A600 vodeodolné univerzálne púzdro, biele

Výrobca: Spigen, Kód: SPI09809
12,90 €
Dostupnosť: Skladom 3+ ks Objednajte dnes do 14:00 (pracovný deň), doručíme Vám nasledujúci pracovný deň.

Spigen A600 vodeodolné univerzálne púzdro, biele

Letné dobrodružstvá sa môžu začať a váš telefón bude pri tom s vami – pekne v suchu a v bezpečí! Nafoťte si šantenie pri vode, alebo adrenalínové zážitky v horách bez toho, aby ste sa museli báť, že to ublíži vášmu mobilu.
Praktické vodeodolné univerzálne puzdro Spigen A600 je vhodné pre všetky smartfóny s uhlopriečkou do 6“. Určite oceníte kvalitný uzamykací systém, ktorý spoľahlivo ochráni váš telefón pred kvapkami vody až do hĺbky 25 metrov.
Kryt je vyrobený z materiálu, ktorý umožňuje ovládať telefón aj bez toho, aby by ste ho museli vyťahovať z obalu. Súčasťou je aj odpojiteľné a nastaviteľné pútko na krk. Plávajte, potápajte sa, užívajte si zábavu a pri tom veselo foťte. Vodeodolný obal na mobil využijete aj na odloženie mincí, bankoviek či dokladov.
Trávite veľa času vo vode a chcete mať váš telefón v bezpečí? Toto vám umožní nové vodoodolné púzdro Spigen A600, do ktorého sa zmestia smartfóny alebo iné zariadenia s uhlopriečkou do 6". Púzdro disponuje veľmi kvalitným uzamykacím systémom s certifikátom IPX8, vďaka ktorému púzdro neprepustí ani jednu kvapku vody a to až do hĺbky 25 metrov. Na hornej strane sa nachádza oddeliteľné pútko na krk, ktoré si môžete nastaviť podľa vašej potreby. Ochranné púzdro sa môže využiť nielen pri plávaní a potápaní sa, ale aj pri fotografovaní či uschovaní dôležitých cenností.

Mohli by Vás ešte zaujímať Ochranné sklá, držiaky na telefón
  • Zatiaľ nekomentované...
Ďakujeme Vám za Váš príspevok.

V prípade otázky na ňu budeme čo najskôr reagovať.
Tím Mobilego.sk
Podobné produkty
MG Cyklistická taška 6,5" 0,9L, čierna
SKLADOM
WOZ61691
14,90 €
MG Cyklistická taška 6,5" 1,5L, čierna
SKLADOM
WOZ61677
14,90 €
MG Univerzálne bežecké púzdro 6", čierne
SKLADOM
HUR49774
5,90 €