O nás

Na trhu pôsobíme už od roku 2000. Od začiatku je našim hlavným cieľom poskytovať komplexné a kvalitné služby v oblasti výpočtovej techniky k spokojnosti zákazníkov.
Počas svojho pôsobenia sa naša spoločnosť stala partnerom viacerých popredných spoločností. Medzi nimi patria ako spoločnosť Hewlett Packard, Eset, Asus, Epson, Lenovo, Dell, Canon, Asus, Acer a mnoho ďalších. Vďaka týmto partnerstvám môžu u nás zákazníci nakúpiť za výhodnejšie ceny a získať modely z exkluzívnej ponuky výrobcov.

Naše dlhodobé pôsobenie na trhu a stabilný skúsený tím pracovníkov zaručuje, že za svoje peniaze dostanete skutočnú hodnotu, ktorá nespočíva len vo výhodných cenách ale predovšetkým v garancii prvotriednych služieb a profesionálneho prístupu.

Postupným vývojom našich online služieb, ktoré permanentne vyžadoval trh, sme prispôsobovali naše služby. Ponúkame aktuálny prehľad dostupnosti tovaru a expresné doručenie. V roku 2014 sme inovovali naše e-commerce služby, aby sme posilnili našu pozíciu na trhu. A neustále zlepšujeme inováciou kvalitu nami ponúkaných služieb a tovaru.

Náš tím má dlhoročné skúsenosti v IT oblasti, preto radi Vám poradíme pri nákupe vhodného produktu.