Slúchadlá do uší

Ak často počúvate hudbu z mobilu, alebo notebooku, výbornou voľbou sú káblové slúchadlá do uší, ktoré prešli výrazným vývojom a dnes ponúkajú oveľa väčší komfort nosenia a čistejší prenos zvuku ako kedykoľvek predtým.

Ponuka je veľmi široká čo sa týka cenových kategórií aj kvality prevedenia. Vyberie si nenáročný užívateľ aj skutočný zvukový fajnšmeker.

Slúchadlá do uší sa zároveň perfektne hodia na športové aktivity – stabilne a komfortne v uchu sedia aj počas pohybu. Štuple sú poväčšine mäkké a elastické, majú ergonomický tvar, ktorý v uchu dokonale sedí a zároveň odizolujú zvuk z vonkajšieho prostredia. Keďže slúchadlá do uší majú káble, zvyčajne na nich nájdete aj integrované ovládače pre hlasitosť a mikrofón, ktorý vám umožní prijímať hovory s nasadenými slúchadlami. Môžete ich teda využívať aj na handsfree hovory počas šoférovania. Vstavané tlačidlá pri niektorých typoch umožňujú vyberať si skladbu počas chôdze, bez nutnosti manipulácie s telefónom.

Ak slúchadlá plánujete používať so svojím mobilom, odporúčame vyberať slúchadlá rovnakej značky akej je váš smartfón. Funkčnosť tak bude 100 %-ná a reprodukcia zvuku maximálna.