Doprava

SPÔSOB DODANIA TOVARU

Pri dodávke tovaru Vám ponúkame viaceré možnosti odberu:

  • Kuriérska spoločnosť GLS
  • Zásielkovňa
  • Osobný odber Veľký Krtíš

Objednávky prijaté do 14:00 času od pondelka do piatka budú vybavené v ten istý deň.
Objednávky prijaté cez víkend, sviatok a mimo našu prevádzkovú dobu spracovávame v nasledujúci pracovný deň.

Tovar je doručovaný v pracovných dňoch od 8 hod. do 18 hod. a čas doručenia nie je možné presne určiť.

Po potvrdení objednávky (na tovar, ktorý je skladom) v pracovných dňoch do 14:00 hodín Vám obvykle doručíme balík nasledujúci pracovný deň. V prípade platby vopred, expedovanie tovaru obvykle prebehne do 24 hodín od pripísania finančných prostriedkov na účet predávajúceho. O expedovaní zásielky Vás budeme informovať e-mailom a zároveň Vám zašleme číslo Vášho balíka.

CENNÍK DORUČENIA OBJEDNÁVOK

Objednávka do 249 € 3 €
Objednávka nad 249 € Zadarmo
Príplatok za dobierku 1 €

SPÔSOBY PLATBY
  • Dobierkou - najvýhodnejší spôsob, tovar môžete mať doma do 24 hodín
  • Vopred na predfaktúru - prevodom alebo vkladom na náš bankový účet. Je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky; v opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú
  • Platba kartou
  • Na splátky Home Credit

Po zvolení platby na Home Credit a odoslaní objednávky, budete presmerovaný na stránky spoločnosti Home Credit, kde si zvolíte variantu splácania, počet splátok a výšku akontácie. Následne vyplníte formulár so všetkými potrebné údajmi pre poskytnutie úveru a odošlete žiadosť k spracovaniu. Žiadosť bude následne posúdená. Výsledok schválenia Vám bude zároveň potvrdený na Vašu e-mailovú adresu. V prípade, že žiadosť nie je schválená okamžite, zostáva v systéme a bude posúdená pracovníkmi úverového oddelenia. Po posúdení úverovým oddelením dostanete email s konečným rozhodnutím. Informáciu o schválení Vašej žiadosti dostanú aj naši pracovníci, ktorí Vás budú kontaktovať pre upresneniu termínu dodania tovaru.