Baseus 3D Full-screen 2x Full Coverage ochranné sklo pre Samsung Galaxy S10, čierne

Výrobca: Baseus, Kód: BAS89925
Ochranné sklo - 3D, maximálna ochrana pred prasklinami a škrabancami. Zosilnené rámy, špeciálny povrch zabraňujúci odtlačkom prstov. Tvrdosť 9H, kvalitné materiály. Nenáročná aplikácia.
VYPREDANÉ - Daný výrobok nie je bohužiaľ skladom.
PN: Otáznik SGSAS10-KS01  
Značka telefónu: Samsung
Typ ochrany: Tvrdené sklo
Typ telefónu: Samsung Galaxy S10
Určenie: mobilní telefon

Baseus 3D Full-screen 2x Full Coverage ochranné sklo pre Samsung Galaxy S10, čierne

Aký je rozdiel medzi klasickým 9H (2D) a 3D/5D sklom na mobil?
Tvrdené sklo 3D/5D alebo Full Glue chráni vašu obrazovku po celej časti a má tvarovaný okraj skla presne na váš telefón na rozdiel od klasického skla ktoré nie je zaoblené a nie je chránený celý displej. Prečítajte si rady pri nákupe ochranného skla

Baseus Full-screen 3D ochranné sklo je jedinečným riešením ako ochrániť displej telefónu pred škrabancami, nečistotami alebo pred rozbitím. Sklo značky Baseus sa pýši vysokou kvalitou, ktoré vďaka zosilneným rámom zaistí bezpečnú ochranu telefónu počas každodenného používania. Sklo má tvrdosť 9H a vysokú citlivosť dotyku pre maximálnu ochranu a pohodlné používanie. Jedná sa o sklo s oleofóbnym povlakom, ktorý odpudzuje mastnotu, odtlačky prstov a šmuhy.

Pridanou hodnotou skla je filter proti modrému svetlu, ktoré vyžaruje obrazovka telefónu. Dlhodobá expozícia modrého svetla vašim očiam zvyšuje potenciálnu bolesť očí a očné ochorenia. Sklo úspešne blokuje škodlivé svetlo a znižuje riziko poškodenia očí.

Hladký povrch skla je tiež citlivejší a funkčnosť telefónu ostáva plne zachovaná. Sklo nezasahuje do citlivosti dotykovej obrazovky, rozpoznania tváre a kvality fotografie. Sklo sa jednoducho nalepí na celú plochu displeja. Dôkladne drží a vám odpadáva starosť s večným striehnutím na bezpečnosť telefónu. Perfektne namontované sklo poskytuje vynikajúcu ochranu pred prachom a nečistotami.

Vlastnosti a výhody ochranného skla Baseus


• Tvrdosť 9H pre maximálnu ochranu
• Oleofóbny povlak odpudzuje mastnotu a odtlačky prstov
• Ochrana pred škrabancami, rozbitím a kvapkami vody
• Zosilnené rámy z kvalitného hliníkového materiálu
• Neznižuje dotykovú citlivosť displeja
• Niekoľkokrát vyššia účinnosť ako pri ochrannej fólii
• Nenáročná aplikácia
• Nevytláča púzdro

Špecifiká:


• Hrúbka: 0,15 mm
• Tvrdosť: 9H
• Farba okrajov: čierna

Obsah balenia:


Tvrdené ochranné sklo
Utierka na čistenie displeja z mikrovlákna
Nálepka na odstraňovanie prachu a mastnoty

Ochranné sklá bežného typu 9H chránia iba plochý povrch obrazoviek, ich veľkosť je menšia ako veľkosť displeja, na rozdiel od ochranných skiel s označením 3D, 4D, Full Cover, Full Glass. Nejedná sa o vadu produktu, ale o zámerné prevedenie zo strany výrobcu, najmä preto, že pre mnoho zariadení je okraj displeja ohnutý (zakrivený) a ak ochranné sklo dosiahne tento bod, nebude schopná dostatočne sa na displeji prilepiť. Tieto sklenené fólie sú však kvôli svojej veľkosti kompatibilné so všetkými puzdrami, takže okraj puzdra sklenenú fóliu neposúva.
  • Zatiaľ nekomentované...
Ďakujeme Vám za Váš príspevok.

V prípade otázky na ňu budeme čo najskôr reagovať.
Tím Mobilego.sk