Apple iPhone 7 32GB Rose Gold

Výrobca: Apple, Kód: AP10RG032A0
• Telefón je označený ako trieda Premium A
• Zánovný/používaný telefón v najvyššej kvalite
• Neblokovaný, použiteľný pro všetkých operátorov
• 100% testovaný originálny telefón so zárukou 12 mesiacov

Apple iPhone 7 má úplne novú 12 Mpx kameru s clonou f/1,8 pre úžasné fotky a 4K videá aj pri slabom osvetlení. Optická stabilizácia obrazu. 4,7-palcový displej Retina HD so širokým farebným spektrom a technológiou 3D Touch. Čip A10 Fusion, ktorý má až dvakrát vyšší výkon než iPhone 6. Touch ID.
VYPREDANÉ - Daný výrobok nie je bohužiaľ skladom.
Kvalita: A
Stav výrobku: Otáznik Používaný  
Záruka: 12 mes.  

Apple iPhone 7 32GB Rose Gold

• Používaný telefón v Prémiovej kvalite
• 100% testovaný originálny telefón so zárukou 12 mesiacovPoužité | Bazar mobilov | Bazár | Záruka | 100% Test

Ak hľadáte dokonalý dizajnérsky kúsok, je vaše hľadanie u konca. iPhone 7 je totiž majtesr, ktorý len tak niečo neprekoná. Jeho luxusný vzhľad nemožno prehliadnuť, rovnako ako výbavu, na ktoré spoločnosť Apple rozhodne nešetrila. Celkom ľahko sa tak iPhone 7 stáva klenotom, ktorý sa zavďačí aj tým najnáročnejším užívateľom. Očarí vás neprekonateľným výkonom, neskutočne živým displejom, špičkovými stereo reproduktory a fotoaparáty, ktoré nemajú konkurenciu. K tomu všetkému je tento model vodeodolný a jeho batéria má výdrž, akú ste u iPhonov doteraz nezažili. Pokrok skrátka nedá zastaviť a iPhone 7 je toho jasným dôkazom!Balenie obsahuje: 100% funkčný originálny telefón, nabíjačka USB, dátový kábel lightning USB. Sluchátka nie sú v balení, je možné ich dokúpiť

Optická stabilizácia obrazu
Optickú stabilizáciu obrazu, ktorá obmedzuje rozmazanie pri pohybe a trasení rúk, má teraz okrem iPhonu 7 Plus aj iPhone 7. Senzor pomáha objektívu kompenzovať aj ten najmenší pohyb, takže môžeš fotiť až s trikrát dlhšou expozíciou oproti iPhonu 6s.

Clona ƒ/1,8
Väčšia clona prepúšťa na senzor fotoaparátu až o 50 percent viac svetla ako v iPhone 6s, takže dokáže zachytiť nádherné fotky pri slabom osvetlení. A vďaka novému šesťdielnemu objektívu sú zábery ostrejšie a detailnejšie.

Blesk True Tone so štyrmi diódami
Štyri inteligentné LED diódy svietia o 50 percent silnejšie ako v iPhone 6s. Blesk sa prispôsobuje farebnej teplote prostredia, a pomáha tak dosiahnuť ostrejšie, lepšie nasvietené fotky.Videá skutočnej filmovej kvality.
Optická stabilizácia obrazu a úplne nová clona ƒ/1,8 v iPhone 7 sa postarajú o to, aby aj videá z tmavšieho prostredia vychádzali viditeľne lepšie. 12 Mpx kamera natáča videá v rozlíšení až 4K. To znamená, že všetky tvoje veľké momenty natočíš teraz tak, ako si to zaslúžia aj pri slabom osvetlení. Veľkolepo.

Nová predná 7Mpx kamera. Pre tvoje najkrajšie ja.
Kamera FaceTime HD má nielen vyššie rozlíšenie, ale zachytáva aj široké farebné spektrum. Tvoje selfie budú preto ostrejšie a živšie. Zlé svetlo? Blesk Retina Flash sa prispôsobí okolitému osvetleniu, aby odtiene pokožky vyzerali na zábere prirodzene. A neodolateľne.

Uvedené informácie sú prevzaté od výrobcu. Výrobca bez predchádzajúceho upozornenia môže meniť parametre produktov, preto nezodpovedáme za rozdiely a zmeny v popise. Uvedené obrázky sú ilustračné.
  • Zatiaľ nekomentované...
Ďakujeme Vám za Váš príspevok.

V prípade otázky na ňu budeme čo najskôr reagovať.
Tím Mobilego.sk